Митрополит Агапіт звершив Літургію у храмі Різдва Богородиці в Вендичанах

16 серпня 2024 року, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в смт.Вендичани.

В цей день настоятель цього храму та благочинний Вендичанського округу прот.Анатолій Киричук молитовно відзначав свій 45-літній ювілей з дня народження.

Високопреосвященному владиці співслужило духовенство єпархії та гості у священному сані.

На малому вході за ревне служіння Церкві, та з нагоди 45-літнього ювілею, митрополит Агапіт вручив отцю Анатолію церковну нагороду – орден Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира I ступеня.

За богослужінням особливо помолились про мир в Україні та попросили Божої милості українському народу.

На завершення Літургії митрополит Агапіт виголосив проповідь та привітав прот.Анатолія з Днем народження.