Митрополит Агапіт звершив богослужіння престольного свята в Чудо-Михайлівському храмі Слободи-Шаргородської

19 листопада, в день спогаду чуда Архістратига Михаїла у Хонех, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив Літургію у Чудо-Михайлівському храмі с. Слободи-Шаргородської в Шаргородському благочинні, де сьогодні відзначається престольне свято.

Також в цей день настоятель храму протоієрей Михаїл молитовно відзначав День свого народження.

Високопреосвященному владиці на Літургії співслужило духовенство єпархії та гості у священному сані.

На завершення богослужіння відбулась Хресна хода навколо храму, з читанням Євангелія та окропленням віруючих святою водою, після якої митрополит Агапіт виголосив проповідь та привітав отця-іменинника з Днем народження.