ВДАРИВ ХРЕСТОМ: Як представники ПЦУ розпалюють ворожнечу навіть на похороні (+ВІДЕО)

П’ятниця, 29.07.2022 20:32

У селі Яланець Томашпільського благочиння Могилів-Подільської єпархії священики УПЦ звершили чин поховання загиблого українського воїна Олександра Зініва. Загиблий був сиротою. Священиків УПЦ звершити поховання запросили дружина та родичі покійного. Місцевий священик УПЦ прот. Анатолій Дудко знав загиблого ще маленьким хлопчиком, він був парафіянином місцевого храму УПЦ на честь Архістратига Михаїла. На похороні був присутній і представник ПЦУ, який взявши слово, по традиції, почав розпалювати релігійну ворожнечу прямо перед тілом покійного воїна! Люди просили зупинитись, адже всі зібрались помолитись за Олександра. Отець Анатолій, не стримавши емоцій, почав відштовхувати представника ПЦУ від трибуни і вдарив його хрестом. Бити нікого не можна, але емоції священнослужителя зрозуміти можна. Прямо перед тілом покійної людини поливати брудом людей і Церкву, до Якої покійний воїн належав…! Царство Небесне герою! Ганьба представникам ПЦУ!

+ДИВИТИСЬ ВІДЕО