Архієрейське богослужіння в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці с.Теклівка

Середа, 26.10.2022 16:00

26 жовтня 2022 року, в день вшанування Іверської ікони Божої Матері, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершили Літургію в обителі на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Теклівка, Шаргородського благочиння, Могилів-Подільської єпархії УПЦ.

Преосвященним митрополитам співслужили: настоятель обителі — архім. Нектарій (Канчій); намісник Шаргородського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря — архім. Паїсій (Куліберов); благочинні та духовенство Могилів-Подільської єпархії.

За богослужінням молилась настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря — ігуменя Антонія (Стеценко).

Під час літургії архіпастирі піднесли свої особливі молитви про переможний мир для України, про те, щоб Господь наділив мужністю наших воїнів, напоумив безумних, що зазіхають на свободу та суверенітет нашої держави, про зцілення поранених та тих, хто залишився без дому.