Великдень 2023: як на Вінниччині святкуватимуть Пасху в умовах воєнного стану

П’ятниця, 14.04.2023 22:55

Воєнний стан в Україні вносить корективи у відзначення Великодня 2023. На Вінниччині вирішили не скасовувати комендантську годину на час святкування. Богослужіння переносять на ранок.

14 квітня 2023 року, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов провів робочу нараду з членами Ради церков і релігійних організацій Вінниччини. У зустрічі також взяв участь митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт.

Учасники засідання обговорили дотримання заходів безпеки під час святкування Великодня в умовах правового режиму воєнного стану.

Задля забезпечення безпеки громадян комендантську годину вирішили не скасовувати. Обмеження розпочнуться як і зазвичай, вона триватиме з 00:00 до 05:00 години.

У Могилів-Подільській єпархії освячення пасхальних кошиків розпочнеться в суботу, 15 квітня, з 15:00 до 21:00 години. Пасхальне богослужіння відбудеться вранці, 16 квітня, 0 05:30, освячення пасхальних кошиків до 14:00.

Крім того, графік богослужінь у кожному храмі можна дізнатися безпосередньо у настоятеля, а також з оголошень біля храму.