Соборне архієрейське богослужіння в Лядівському Усікновенському скельному чоловічому монастирі

11 вересня 2023 року, в день Усікновення чесної глави святого славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, було звершено соборне архієрейське богослужіння в Лядівському Усікновенському скельному чоловічому монастирі, де сьогодні відзначається престольне свято.

Богослужіння звершили: митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та митрополит Вінницький і Барський Варсонофій.

Преосвященним владикам співслужило духовенство єпархії та гості у священному сані.

Після літургії відбувся чин славлення перед іконою Свята. На завершення богослужіння митрополит Агапіт подякував митрополиту Варсонофію та усім учасникам богослужіння за спільну молитву.