У кафедральному Георгіївському соборі Могилева-Подільського відзначили головне храмове свято

6 травня 2026 року, у день свята Преполовіння П’ятидесятниці, день пам’яті вмч.Георгія Побідоносця, у Георгіїському кафедральному соборі м.Могилева-Подільського відзначили престольне свято. Божественну літургію очолив митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії та гості у священному сані.

На завершення богослужіння відбулась Хресна хода навколо храму з читанням Євангелія та окропленням віруючих святою водою.

Також був звершений молебень перед іконою та мощами вмч.Георгія, після якого митрополит Агапіт виголосив проповідь.

Кількість переглядів: (13)

Залишити відповідь